21 Cze
Podróże z Wesołym Pędzelkiem

Zapraszamy na ostatnie w tym roku szkolnym "Podróże z Wesołym Pędzelkiem - świat", we wtorek 27 czerwca o godz. 9.15

20 Cze
Wielki Quiz z angielskiego

Już jutro 21 czerwca, wszystkie przedszkolaki będą mogły sprawdzić swoją znajomość języka angielskiego podczas Wielkiego Quizu!

Zapraszamy o 9:15

19 Cze
Dzień Sportu

We wtorek 20 czerwca, będziemy obchodzić Dzień Sportu na stadionie FCBarcelona przy ulicy Fleminga.

Prosimy o ubranie dzieci stosownie do pogody, nakrycia głowy obowiązkowe.

06 Cze
Zakończenie roku

Zapraszamy na uroczyste zakończenie roku w poszczególnych grupach:

grupa I 8.06 godz. 14:45
grupa II 7.06 godz. 14:45
grupa III 9.06 godz. 14:45
grupa IV 7.06 godz. 15:30
grupa V 8.06 godz. 15:30
25 Maj
Okapi City

W piątek, 2 czerwca jedziemy wszyscy na całodzienną wycieczkę do Okapi City w miejscowości Dębe Wielkie. Szczegółowe informacje dostępne są na tablicach informacyjnych poszczególnych grup oraz u nauczycieli.

24 Maj
Uwaga! Niespodzianka!

W związku z przygotowywaną w Wielkiej Tajemnicy niespodzianką dla dzieci prosimy o to, by nie odbierać ich z przedszkola w piątek (26 maja) między 15:00 a 16:00!!!

19 Maj
Podróże z Wesołym Pędzelkiem

Zapraszamy na kolejne "Podróże z Wesołym Pędzelkiem - świat", które tym razem odbędą się we wtorek 23 maja o godz. 9.15

17 Maj
Rodzinny piknik

Zapraszamy przedszkolaki i ich rodziny oraz wszystkich przyjaciół Przedszkola nr 192 na Rodzinny Piknik pt. „Podróże z Wesołym Pędzelkiem”, który odbędzie się 27 maja na terenie ogrodu przedszkolnego w godzinach 10.30-14.00.

16 Maj
Zdjęcia grupowe

W środę, 17 maja po śniadaniu, wykonywane będą zdjęcia grupowe (finansowane z funduszy Rady Rodziców).

15 Maj
Bezpieczny Przedszkolak

Zapraszamy Przedszkolaki na kolejne spotkanie z cyklu "Bezpieczny Przedszkolak" we wtorek, 16 maja o godz. 9.15

05 Maj
Dzień Sportu

Zapraszamy przedszkolaki na Dzień Sportu we wtorek 9.05

UWAGA! Ze względu na niesprzyjające warunki atmosferyczne zabawy z okazji Dnia Sportu w dniu 9 maja zostają odwołane.

11 Kwi
Święta Wielkanocne

Zdrowych, pogodnych i radosnych Świąt Wielkanocnych życzą dyrekcja, pracownicy i dzieci z Przedszkola nr 192 "WESOŁY PĘDZELEK"!
A wszystkie przedszkolaki zapraszamy na zabawy wielkanocne w środę 12.04

04 Kwi
Uwaga! Nowy konkurs

Zapraszamy Przedszkolaki i ich Rodziny do wzięcia udziału w konkursie pt. "Fauna i flora na mapie Warszawy - czyli zwierzątka i kwiatki w nazwach stołecznych ulic, placów i osiedli".
POBIERZ REGULAMIN

03 Kwi
Podróże z Wesołym Pędzelkiem

Zapraszamy na kolejne "Podróże z Wesołym Pędzelkiem", które tym razem odbędą się w środę 05.04

22 Mar
Powitanie wiosny

W poniedziałek 27.03 powitamy wiosnę! Ubierzmy się wszyscy w tym dniu na ZIELONO!

21 Mar
Popołudnie z bajką

W piątek 24.03 serdecznie zapraszamy na kolejne "Popołudnie z bajką" - początek o 14:45

20 Mar
Zajęcia integracyjne

Zapraszamy rodziców dzieci:
grupa II w czwartek 23.03 godz. 15:30
grupa I w piątek 24.03 godz. 16:00

27 Lut
Teatr Rodziców

W piątek 3 marca odbędzie się pierwsze w tym roku szkolnym spotkanie Teatru Rodziców. Zapraszamy do włączenia się wszystkich chętnych rodziców naszych przedszkolaków! Szczegółowe informacje na tablicach grup w szatniach.

25 Lut
Podróże z Wesołym Pędzelkiem

Zapraszamy przedszkolaki na kolejne "Podróże z Wesołym Pędzelkiem - świat" we wtorek 28 lutego

15 Lut
VIII Olimpiada Przedszkolna

We wtorek 21 lutego zapraszamy wszystkie przedszkolaki do wzięcia udziału w VIII Olimpiadzie Przedszkolnej! Ubierzmy się tego dnia w kolorach kół olimpijskich:
gr. I – żółty | gr. II – czerwony
gr. III – zielony | gr. IV – czarny
gr. V – niebieski

10 Lut
Bezpieczny Przedszkolak

Zapraszamy Przedszkolaki na kolejne spotkanie z cyklu "Bezpieczny Przedszkolak" w dniu 15 lutego

09 Lut
FALKOSHOW. Iluzja marionetki

Zapraszamy Przedszkolaki na przedstawienie "FALKOSHOW. Iluzja marionetki"

08 Lut
Walentynki

W poniedziałek 13 lutego będziemy obchodzić Walentynki! Ubierzmy się wszyscy na CZERWONO

12 Sty
Bal Karnawałowy

Zapraszamy przedszkolaki na BAL KARNAWAŁOWY we wtorek 17 stycznia.

21 Paź
Zdjęcia do kalendarza

Rodziców zainteresowanych zdjęciami do kalendarza informujemy, że będą one wykonywane w środę,
26 października, po śniadaniu!

20 Paź
Podróże z Wesołym Pędzelkiem

Zapraszamy przedszkolaki na pierwsze w tym roku szkolnym "Podróże z Wesołym Pędzelkiem - świat" we wtorek, 25 października

12 Paź
Kolorowe Dni

Zapraszamy wszystkie przedszkolaki na zabawy integracyjne z cyklu Kolorowe Dni!
Tym razem będzie to Dzień Żółty. Będziemy się bawić we wtorek, 18.10 od 9:15. Ubierzmy się wszyscy na żółto!

06 Paź
Happy Birthday - bajka o urodzinach

Zapraszamy przedszkolaki do wzięcia udziału w IX Międzyprzedszkolnym Konkursie Literackim Bajki Rodzinne "Happy Birthday - bajka o urodzinach"

Mali Odkrywcy

Szczegóły w Wesołym Pędzelku.

Powitanie jesieni

W środę, 21 września, podczas zabaw integracyjnych w sali gimnastycznej wspólnie powitamy jesień.

Teatrzyk o przyjaźni

We wtorek, 20 września, zapraszamy przedszkolaki na teatrzyk o przyjaźni.

05 Wrz
Zaproszenie na koncert

We wtorek, 13 września, zapraszamy przedszkolaki na koncert pt. "Wesoły - smutny".

05 Wrz
Uwaga rodzice!

Zapraszamy rodziców/opiekunów prawnych dzieci na pierwsze spotkanie z nauczycielami w grupach w dniu 7 września (środa) o godzinie 16:30. Na spotkaniu poruszone zostaną ważne sprawy dotyczące funkcjonowania przedszkola i organizacji pracy w poszczególnych grupach.
Prosimy o przybycie bez dzieci.

31 Sie
Informacja

Informacja na temat godzin pracy poszczególnych oddziałów oraz przyprowadzania i odbierania dzieci.

Please publish modules in offcanvas position.