Pomoc psychologiczna w przedszkolu

Na terenie naszego przedszkola nad dziećmi sprawuje opiekę psycholog zatrudniony i skierowany do naszej placówki przez Poradnię Psychologiczno-Pedagogiczną nr 21 w Warszawie przy ul. Marywilskiej 44.

Pani psycholog mgr Milena Kaliszewska przyjmuje na terenie przedszkola:

w każdy piątekw godz. 8.00-13.00

Zainteresowanych rodziców prosimy o kontakt z panią psycholog na terenie przedszkola.
Prosimy o wcześniejsze umówienie się na wizytę – tel.: 22 811 90 40

• pomoc psychologa na terenie przedszkola obejmuje oddziaływania wobec dziecka (np. wsparcie w trudnym okresie adaptacji do nowych warunków, obserwacja psychologiczna dzieci w różnych grupach wiekowych, prowadzenie systematycznych zajęć indywidualnych wspomagających rozwój dziecka wytypowanego po badaniu przesiewowym),
  • oddziaływania wobec rodzica dziecka (pomoc w rozumieniu własnych dzieci, wskazywanie na prawidłowości rozwoju dziecka w różnym wieku),
  • wsparcie dla oddziaływań nauczyciela w realizowanych przez niego zadaniach dydaktyczno- wychowawczych w poszczególnych grupach poprzez m.in. konsultacje z nauczycielami przedszkola, pomoc i ukierunkowanie dziań nauczyciela wspomagających rozwój dziecka adekwatnie do jego możliwości.

Please publish modules in offcanvas position.